Kontakt

Kontakta oss på: husec@hushallningssallskapet.se

eller direkt till;

Pernilla Wahlquist, BSc Agricultural Science
Executive / Business manager
GEP Study Director
Tel. +46-10 476 20 59
Email: pernilla.wahlquist@hushallningssallskapet.se

 

Sven-Åke Rydell, Diploma in Agricultural Management
Sales and Marketing
GEP Study Director
Phone: +46 70 829 08 34
Email: sven-ake.rydell@hushallningssallskapet.se

 

Torbjörn Ewaldz, MSc Agriculture
GLP Quality Assurance
GEP Study Director
Phone: +46 10-4762101
Email: torbjorn.ewaldz@hushallningssallskapet.se

 

Julia Nilsson, BSc Agricultural Science
GLP Quality Assurance
GEP Study Director
Tel: +46 10-476 21 03
Email: julia.nilsson@hushallningssallskapet.se

 

Chandra Venables, PhD in Entomology
GLP Study Director
Phone: +46 10-4762104
Email: chandra.venables@hushallningssallskapet.se

 

 

Agnes Hellgren, MSc Agriculture & Biology
GEP Study Director
Tel. +46-70-829 08 25
Email: agnes.hellgren@hushallningssallskapet.se

 

 

Ulrika Dyrlund Martinsson, Diploma in Agricultural Management
Coordinator
Tel. +46-10-476 20 31
Email: ulrika.dyrlund-martinsson@hushallningssallskapet.se

 

 

Lovisa Sjödin, MSc Agriculture & Biology
GEP Study Director
Tel. +46 10-476 21 02
Email: lovisa.sjodin@hushallningssallskapet.se